Mieszkanie na sprzedaż, 40.00m2, Warszawa, Wola
Mieszkanie w historycznej zabudowie osiedla Koło
Opis oferty
INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami – z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na warszawskiej Woli, w sercu historycznego osiedla Koło, przy ul. Antoniego Dobiszewskiego 2
Najważniejsze atuty:
• Doskonała lokalizacja: szybki dostęp do komunikacji miejskiej, oraz pełnej infrastruktury usługowej, blisko park Moczydło. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem. Jeśli szukasz mieszkania z historią, klimatem i świetnym położeniem ta oferta z pewnością spełni twoje oczekiwania.
• Rozkład pomieszczeń: mieszkanie jest wyremontowane, znajduje się na parterze jest nieumeblowane, bardzo jasne, funkcjonalne z dużą sypialnią, aneksem kuchennym, częścią wypoczynkową i łazienką. Obok lokalu znajduje się osobny schowek ok. 1 m2.
• Dodatkowe zalety: budynek, w którym znajduje się mieszkanie, stanowi integralną część zabytkowego założenia urbanistycznego osiedla Koło, tworzonego według powojennych wizji modernistów oraz urbanistów Warszawy. Sam obiekt jest przykładem architektury realizmu socjalistycznego, charakterystycznej dla okresu powojennej odbudowy.
Nieruchomość składa się z:
– część kuchenna – 6 m2,
– część wypoczynkowa – 9 m2,
– korytarz – 6 m2,
– łazienka – 3,5 m2,
– sypialnia – 15 m2.
Budynek:
Został zaprojektowany przez Szymona Syrkusa oraz Helenę Syrkusową, współtwórców zabudowy historycznego osiedla Koło.
Opłaty:
Czynsz wynosi około 800 złotych.
Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Prezentacja nieruchomości odbywa się na podstawie uprzedniego uzgodnienia terminu.
























































