Apartment for sale, 88.00m2, Gdańsk, Przymorze

Sale
1 089 000 PLN
Area: 88.00 m2
Numer oferty: IN213149

Offer description

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami – z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Przestronny apartament w pięknej kamienicy i znakomitej lokalizacji.

Ul. Piastowska, przy której znajduje się kamienica z oferowanym mieszkaniem, to miejsce z urokliwymi ulicami, starymi drzewami i otaczającą ciszą, jednocześnie zapewniające wszystkie udogodnienia życia w centrum.

Ogromnym atutem jest bliskość plaży w Jelitkowie, do której dojście spacerem zajmuje 25 minut. Ponadto w okolicy znajdziemy liczne punkty handlowo-usługowe, Zielony Rynek, Galerię Przymorze i wiele innych. Zagłębie biznesowe Olivia Business Centre mieści się 5 minut autem lub rowerem od nieruchomości.

Dojazd do wszystkich części Trójmiasta jest bardzo dogodny, szczególnie dzięki dworcowi kolejowemu w Oliwie, do którego spacer zajmie 5 minut.

Przestronny apartament o powierzchni całkowitej 88 m2 i powierzchni użytkowej 43 m2, złożony jest z:
dużego salonu z częścią wypoczynkową oraz jadalnianą,
– przestronnego aneksu kuchennego, 
trzech sypialni, które mogą pełnić również funkcję pokoi dzieci, czy gabinetu do pracy, 
przestrzeni do przechowywania w wieżyczce kamienicy, do której można wejść z salonu,
łazienki z prysznicem,
łazienki z wanną,
korytarza.

Mieszkanie jest jedynym lokalem na piętrze, dzięki czemu przed wejściem stworzona została dodatkowa przestrzeń z szafami na odzież i obuwie.

Mieszkanie o trójstronnej ekspozycji ma korzystny układ, dzięki pokojom z wejściami z korytarza i zwieńczeniu przestrzeni częścią dzienną. Wysokość sufitu sięga 3,3 m

Drewniane belki to wyeksponowane elementy, pełniące funkcję zarówno konstrukcyjną, jak i ozdobną, utrzymującą charakter kamienicy. Całość nie wymaga nakładów finansowych, mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Zaletą jest również niski czynsz – niecałe 400 zł / mies. 

Przypisane miejsce parkingowe do wyłącznego korzystania na terenie kamienicy stanowi duży atut. Wjazd zabezpieczony jest automatyczną bramą.
Do mieszkania przynależy także obszerna piwnica.

Budynek jest bardzo zadbany z ładną elewacją i klatką schodową po remoncie. Ogrodzony teren jest monitorowany, a wejście zostało zabezpieczone domofonem. 

Oferta jest idealną propozycją do zamieszkania na stałe i korzystania z uroków nadmorskiej lokalizacji blisko biznesowego centrum i wszelkiego rodzaju usług. Jest to także miejsce umożliwiające relaks na świeżym powietrzu w okolicy, czy na blisko położonej plaży. To także świetna propozycja do czerpania zysków z najmu. 

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szerszych informacji oraz na prezentację nieruchomości!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Prezentacja nieruchomości odbywa się na podstawie uprzedniego uzgodnienia terminu.

Offer details

Basic information
Status:
Active
Transaction type:
Sale
Property type:
Apartment
Market:
Secondary
Price:
1 089 000 PLN
Price per m2:
12 375 PLN
Area:
88.00 m2
Location
Country:
Polska
Voivodeship:
POMORSKIE
City:
Gdańsk
District:
Przymorze
Street:
Piastowska
Building
Year of construction:
1895
Building type:
_translation_not_found
Building condition:
_translation_not_found
Number of floors:
3
Additional information
Number of parking spaces:
1
Basement:
Tak
Kitchen type:
_translation_not_found
Intercom:
Tak
Opinions of our clients